#starcie


Piłkarski weekend: Derby dla Siarki, porażka Izolacji i pogromy w B-Klasie (PODSUMOWANIE KOLEJKI, WYNIKI, SKRÓTY MECZÓW) ( 151 )

PODKARPACIE. Rozkręcają się piłkarskie rozgrywki w regionie. Za nami kolejne ciekawe spotkania. Podkarpackie beniaminki w II i III lidze nie poradziły sobie najlepiej. Porażek doznały zarówno Resovia, jak i Sokół Sieniawa. Deszczowa aura ułatwiła zdobywanie bramek, czego przykładem są wyniki meczów w A-klasie i B-klasie. Zapraszamy na podsumowanie kolejki na tvPiłka.pl!

Przeczytaj całość »

IV liga: Stal Sanok przycisnęła w końcówce, ale to za mało… (SKRÓT MECZU, ZDJĘCIA) ( 182 )

SANOK / PODKARPACIE. Bezbramkowym remisem zakończyło się spotkanie 4. kolejki, w IV lidze podkarpackiej pomiędzy Geo-Eko Wiki Ekoball Stalą Sanok a Wisłoką Dębica. 

Przeczytaj całość »

IV liga: Trzy punkty zostają w Besku. W starciu beniaminków górą Przełom (SKRÓT VIDEO) ( 163 )

BESKO / PODKARPACIE. W meczu 3. kolejki IV ligi podkarpackiej Przełom Besko podejmował u siebie Koronę Rzeszów. W starciu beniaminków skromnie zwyciężyli gospodarze, którzy grę kończyli w dziesiątkę. Zapraszamy do obejrzenia skrótu spotkania.

Przeczytaj całość »

Porażka w Bełchatowie. Siarka wraca bez punktów (VIDEO) ( 260 )

BEŁCHATÓW. W meczu 2. kolejki II ligi piłkarze PGE GKS-u Bełchatów podejmowali na własnym stadionie Siarkę Tarnobrzeg. Gospodarze zwyciężyli 2:0. 

Przeczytaj całość »