#spotkanie


Piłkarski weekend: Derby dla Siarki, porażka Izolacji i pogromy w B-Klasie (PODSUMOWANIE KOLEJKI, WYNIKI, SKRÓTY MECZÓW) ( 150 )

PODKARPACIE. Rozkręcają się piłkarskie rozgrywki w regionie. Za nami kolejne ciekawe spotkania. Podkarpackie beniaminki w II i III lidze nie poradziły sobie najlepiej. Porażek doznały zarówno Resovia, jak i Sokół Sieniawa. Deszczowa aura ułatwiła zdobywanie bramek, czego przykładem są wyniki meczów w A-klasie i B-klasie. Zapraszamy na podsumowanie kolejki na tvPiłka.pl!

Przeczytaj całość »

IV liga: Stal Sanok przycisnęła w końcówce, ale to za mało… (SKRÓT MECZU, ZDJĘCIA) ( 182 )

SANOK / PODKARPACIE. Bezbramkowym remisem zakończyło się spotkanie 4. kolejki, w IV lidze podkarpackiej pomiędzy Geo-Eko Wiki Ekoball Stalą Sanok a Wisłoką Dębica. 

Przeczytaj całość »

Klasa B: W drugiej połowie Osława rozwiązała worek z bramkami (SKRÓT MECZU) ( 53 )

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. W meczu drugiej kolejki, rozgrywek klasy B, grupy 1, Osława Zagórz podejmowała na własnym boisku Otryt Lutowiska. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.

Przeczytaj całość »

IV liga: Trzy punkty zostają w Besku. W starciu beniaminków górą Przełom (SKRÓT VIDEO) ( 163 )

BESKO / PODKARPACIE. W meczu 3. kolejki IV ligi podkarpackiej Przełom Besko podejmował u siebie Koronę Rzeszów. W starciu beniaminków skromnie zwyciężyli gospodarze, którzy grę kończyli w dziesiątkę. Zapraszamy do obejrzenia skrótu spotkania.

Przeczytaj całość »

IV liga: Niespodzianka w Sanoku. Wisłok Wiśniowa z kompletem punktów (SKRÓT VIDEO) ( 152 )

SANOK / PODKARPACIE. W meczu 2. kolejki rozgrywek IV ligi podkarpackiej zespół Ekoballu Stali Sanok podejmował u siebie drużynę Wisłoka Wiśniowa. Wynik ważył się do ostatniego gwizdka sędziego, po którym zwycięsko zeszli z boiska goście. Zapraszamy do obejrzenia skrótu spotkania.

Przeczytaj całość »

IV liga: Cztery bramki w Besku. Przełom remisuje z Rzemieślnikiem (SKRÓT VIDEO, ZDJĘCIA) ( 158 )

BESKO / PODKARPACIE. To był typowy mecz walki. Na inaugurację rozgrywek IV ligi podkarpackiej Przełom Besko zremisował u siebie 2:2 z Rzemieślnikiem Pilzno. W przerwie piłkarze gospodarzy odebrali puchar za zwycięstwo w lidze okręgowej. Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych akcji spotkania i wysłuchania pomeczowych opinii.

Przeczytaj całość »

Stal wraca z Puszczy bez punktów. Porażka mielczan w Niepołomicach ( 1 485 )

NIEPOŁOMICE. Po dobrym okresie przygotowawczym i udanym wejściu w sezon Stali Mielec, przyszła kolej na pierwszą porażkę w lidze. W ramach 2. kolejki Fortuna I Ligi mielczanie zagrali na wyjeździe z Puszczą Niepołomice. Spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem gospodarzy. 

Przeczytaj całość »

Porażka w Bełchatowie. Siarka wraca bez punktów (VIDEO) ( 260 )

BEŁCHATÓW. W meczu 2. kolejki II ligi piłkarze PGE GKS-u Bełchatów podejmowali na własnym stadionie Siarkę Tarnobrzeg. Gospodarze zwyciężyli 2:0. 

Przeczytaj całość »

Pewne zwycięstwo Ekoballu Stali. Piękny lob Sieradzkiego (FILM) ( 511 )

BESKO / PODKARPACIE. W ramach przygotowań do nowego sezonu IV ligi podkarpackiej, drużyny Przełomu Besko i Ekoballu Stali Sanok rozegrały mecz sparingowy. Sanoczanie zdominowali rywala i pewnie zwyciężyli 2:0. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego. 

Przeczytaj całość »

III liga: Niespodziewana porażka Stali Rzeszów. Trzy punkty zostają w Jarosławiu (ZOBACZ BRAMKI) ( 184 )

JAROSŁAW / PODKARPACIE. W meczu 27. kolejki III ligi, grupy IV, JKS 1909 Jarosław podejmował u siebie Stal Rzeszów. Zapraszamy do obejrzenia bramek z tego spotkania.

Przeczytaj całość »
Page 1 of 212