#mielec

I liga: W starciu dawnych potęg górą Stal Mielec!

CHORZÓW / ŚLĄSK. W meczu 18. kolejki Nice I ligi Ruch Chorzów podejmował u siebie Stal Mielec. W pojedynku niegdysiejszych mistrzów Polski górą okazali się mielczanie, którzy dzięki bramce w końcówce pokonali gospodarzy.

Przeczytaj całość »

I liga: Klęska Stali Mielec na własnym stadionie

MIELEC / PODKARPACIE. W meczu 16. kolejki Nice I ligi Stal Mielec podejmowała u siebie Stomil Olsztyn. Spotkanie lepiej zaczęli gospodarze, jednak niżej sklasyfikowani w tabeli olsztynianie strzelili trzy bramki i wrócili do domu z kompletem punktów. Po tej porażce biało-niebiescy spadli na dziewiąte miejsce w ligowej klasyfikacji.

I liga: Podział punktów na wyjeździe. Stal Mielec remisuje z Bytovią

BYTÓW / POMORZE. W meczu 15. kolejki Nice I ligi, Drutex-Bytovia Bytów podejmowała na własnym stadionie Stal Mielec. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem, jednak wynik pozostaje w cieniu awarii oświetlenia, która w 67 minucie wymusiła przerwanie gry. Starcie zespołów z Pomorza i Podkarpacia wznowione zostało po 18 minutach.

I liga: Cenne zwycięstwo Stali Mielec. Chrobry Głogów wraca bez punktów

MIELEC / PODKARPACIE. W meczu 14. kolejki Nice I ligi piłkarze Stali Mielec podejmowali u siebie drużynę Chrobrego Głogów. Biało-niebiescy odnieśli bardzo ważne zwycięstwo nad wyżej sklasyfikowanym w tabeli zespołem. W dodatku punkty stracili inni rywale mielczan z czołówki – Chojniczanka uległa Pogoni Siedlce, a Odra Opole zremisowała z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Stal Mielec w I lidze zajmuje obecnie 5. pozycję. Do liderującej Chojniczanki traci 5 punktów.

I liga: Lider za mocny. Stal Mielec uległa Chojniczance

MIELEC / PODKARPACIE. W meczu 13. kolejki Nice I ligi Stal Mielec podejmowała u siebie lidera, Chojniczankę Chojnice. Po meczu pełnym walki lepsza okazała się drużyna gości, która zwyciężyła 2:1.