#mecz


Piłkarski weekend: Starcie faworytów do awansu (TERMINARZ) ( 176 )

PODKARPACIE. Przed nami kolejny weekend, który powinien obfitować w piłkarskie emocje. Ciekawie zapowiada się pojedynek w Nowym Sączu, gdzie Sandecja zagra ze Stalą Mielec. Przed szansą na pierwsze w sezonie zwycięstwo stanie Resovia, która podejmie u siebie Błękitnych Stargard. Także IV liga powinna przynieść kibicom wiele atrakcji. W Przemyślu zmierzą się faworyci do awansu – Polonia i Wisłoka Dębica. W obecnym sezonie na razie lepiej prezentują się przemyślanie, którzy do spółki z Rzemieślnikiem Pilzno przewodzą stawce, jednak trudno wskazać wyraźnego faworyta tego starcia. W innym spotkaniu Ekoball Stal Sanok zagra na własnym stadionie z Sokołem Kolbuszowa Dolna. Beniaminek w tabeli sąsiaduje z sanoczanami, więc spotkanie to zapowiada się niezwykle interesująco. 

Przeczytaj całość »

Piłkarski weekend: Derby dla Siarki, porażka Izolacji i pogromy w B-Klasie (PODSUMOWANIE KOLEJKI, WYNIKI, SKRÓTY MECZÓW) ( 151 )

PODKARPACIE. Rozkręcają się piłkarskie rozgrywki w regionie. Za nami kolejne ciekawe spotkania. Podkarpackie beniaminki w II i III lidze nie poradziły sobie najlepiej. Porażek doznały zarówno Resovia, jak i Sokół Sieniawa. Deszczowa aura ułatwiła zdobywanie bramek, czego przykładem są wyniki meczów w A-klasie i B-klasie. Zapraszamy na podsumowanie kolejki na tvPiłka.pl!

Przeczytaj całość »

IV liga: Stal Sanok przycisnęła w końcówce, ale to za mało… (SKRÓT MECZU, ZDJĘCIA) ( 182 )

SANOK / PODKARPACIE. Bezbramkowym remisem zakończyło się spotkanie 4. kolejki, w IV lidze podkarpackiej pomiędzy Geo-Eko Wiki Ekoball Stalą Sanok a Wisłoką Dębica. 

Przeczytaj całość »

III liga: Sokół Sieniawa przegrywa w Puławach (SKRÓT MECZU) ( 139 )

PUŁAWY. W meczu 4. kolejki III ligi, grupy IV, Wisła Puławy podejmowała u siebie Sokoła Sieniawa. Piłkarze z Podkarpacia tym razem musieli uznać wyższość rywala. Zapraszamy do obejrzenia skrótu spotkania.

Przeczytaj całość »

Klasa B: W drugiej połowie Osława rozwiązała worek z bramkami (SKRÓT MECZU) ( 54 )

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. W meczu drugiej kolejki, rozgrywek klasy B, grupy 1, Osława Zagórz podejmowała na własnym boisku Otryt Lutowiska. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.

Przeczytaj całość »

Klasa B: Czerwona kartka, bramka z wolnego i deszcz. Twardy bój na wodzie w Czaszynie (SKRÓT VIDEO) ( 162 )

CZASZYN / PODKARPACIE. W meczu 2. kolejki rozgrywek Klasy B, grupy Krosno I, LKS Czaszyn podejmował u siebie Lotnika Ustjanowa. W spotkaniu pełnym walki i ostrych starć lepsi okazali się gospodarze, którzy mecz kończyli w dziesiątkę. Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych akcji tego pojedynku.

Przeczytaj całość »

IV liga: Trzy punkty zostają w Besku. W starciu beniaminków górą Przełom (SKRÓT VIDEO) ( 163 )

BESKO / PODKARPACIE. W meczu 3. kolejki IV ligi podkarpackiej Przełom Besko podejmował u siebie Koronę Rzeszów. W starciu beniaminków skromnie zwyciężyli gospodarze, którzy grę kończyli w dziesiątkę. Zapraszamy do obejrzenia skrótu spotkania.

Przeczytaj całość »

IV liga: Niespodzianka w Sanoku. Wisłok Wiśniowa z kompletem punktów (SKRÓT VIDEO) ( 152 )

SANOK / PODKARPACIE. W meczu 2. kolejki rozgrywek IV ligi podkarpackiej zespół Ekoballu Stali Sanok podejmował u siebie drużynę Wisłoka Wiśniowa. Wynik ważył się do ostatniego gwizdka sędziego, po którym zwycięsko zeszli z boiska goście. Zapraszamy do obejrzenia skrótu spotkania.

Przeczytaj całość »

IV liga: Cztery bramki w Besku. Przełom remisuje z Rzemieślnikiem (SKRÓT VIDEO, ZDJĘCIA) ( 158 )

BESKO / PODKARPACIE. To był typowy mecz walki. Na inaugurację rozgrywek IV ligi podkarpackiej Przełom Besko zremisował u siebie 2:2 z Rzemieślnikiem Pilzno. W przerwie piłkarze gospodarzy odebrali puchar za zwycięstwo w lidze okręgowej. Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych akcji spotkania i wysłuchania pomeczowych opinii.

Przeczytaj całość »

IV liga: Kuriozalna bramka i pewne zwycięstwo sanoczan. Ekoball Stal wygrywa 2:0! (SKRÓT VIDEO, ZDJĘCIA) ( 142 )

SANOK / PODKARPACIE. W meczu 1. koleki rozgrywek IV ligi podkarpackiej drużyna Ekoballu Stali Sanok podejmowała u siebie Błękitnych Ropczyce. Mecz znakomicie rozpoczął się dla piłkarzy Mateusza Ostrowskiego. Już w drugiej minucie, po fatalnym błędzie bramkarza gości, piłkę w siatce umieścił Piotr Lorenc. Później sanoczanie kontrolowali grę, a bramkę na 2:0 dołożył Sebastian Sobolak. Zapraszamy do obejrzenia skrótu spotkania.

Przeczytaj całość »
Page 1 of 1412345...10...Last »