#IV liga

Kontrowersje w meczu Pisarowiec z liderem. Fenomenalne wejście bramkarza (SKRÓT VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Sporo działo się podczas 95 minut rywalizacji WIKI Sport Centrum LKSu Pisarowce z liderem rozgrywek IV ligi podkarpackiej Sokołem Sieniawa. Był karny, czerwona kartka, nieuznany gol i sporo symulowania. Były też trudne decyzje sędziego o niepodyktowaniu „jedenastki”. Była też fenomenalna dyspozycja rezerwowego bramkarza Pisarowiec Dariusza Półkoszka, który najpierw obronił karnego, a później zaprezentował niewiarygodny wręcz refleks, ratując swój zespół intuicyjnymi interwencjami na linii. Ostatecznie Sokół Sieniawa wywiózł z Sanoka cenne zwycięstwo, wygrywając 1:0.

Przeczytaj całość »

IV liga: Zmysł snajpera Sieradzkiego i dwie minuty, które dały Ekoball Stali cenne zwycięstwo (SKRÓT VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Dwie minuty wystarczyło Bartoszowi Sieradzkiemu na zagwarantowanie drużynie Ekoball Stali Sanok trzech punktów w meczu z Granicą Stubno. Napastnik gospodarzy wykazał się zmysłem snajpera i dzięki dwóm przytomnym zagraniom w polu karnym to sanoczanie wyszli z tej potyczki zwycięsko. Wcześniej, Ekoball Stal ratował bramkarz Piotr Krzanowski, który kilkukrotnie oddalał niebezpieczeństwo pięknymi paradami. Zapraszamy do obejrzenia bramek, najciekawszych akcji spotkania oraz do wysłuchania pomeczowych opinii.

IV liga: Kontrowersyjny rzut karny rozstrzyga derby. LKS Pisarowce pokonuje Stal Sanok (SKRÓT MECZU)

SANOK / PODKARPACIE. Emocje, nerwy, kontrowersje i zażarta walka o korzystny rezultat do ostatnich sekund. Tak w skrócie można opisać derbowy mecz 17. kolejki IV ligi podkarpackiej, w którym Ekoball Stal Sanok podejmowała LKS Pisarowce. Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych akcji  oraz do wysłuchania pomeczowych opinii.

Piłkarski weekend: Izolator jedzie do Pilzna, Wisłoka do Wiązownicy

PODKARPACIE. Runda jesienna powoli dobiega końca, a w czołówce IV ligi podkarpackiej coraz większy tłok. Rzemieślnik Pilzno ma punkt przewagi nad Sokołem Sieniawa i Polonią Przemyśl. Pilznianie zmierzą się  u siebie z groźnym Izolatorem Boguchwała. podczas gdy ich najwięksi ligowi rywale zagrają z teoretycznie słabszymi przeciwnikami. W weekend na brak piłkarskich emocji nie powinniśmy jednak narzekać. Bardzo ciekawie zapowiadają się pojedynki Piasta Tuczempy z Ekoballem Stalą Sanok oraz KS Wiązownica z Wisłoką Dębica. Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem spotkań w regionie.

IV liga: Na tarczy z Nowej Sarzyny. Stal Sanok minimalnie przegrywa

NOWA SARZYNA / PODKARPACIE. Zakończyło się spotkanie 14. kolejki IV ligi podkarpackiej, w którym to Unia Nowa Sarzyna podejmowała Geo-Eko Ekoball Stal Sanok. Minimalnie lepsi okazali się gospodarze, zwyciężając 1:0, po bramce w 65 minucie meczu.

IV liga: Mecz walki w derbach powiatu sanockiego. LKS Pisarowce pokonuje Cosmos Nowotaniec (FILM) ( 6 )

SANOK / PODKARPACIE. W meczu 12. kolejki rozgrywek IV ligi podkarpackiej LKS Pisarowce podejmował Cosmos Nowotaniec. Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych akcji spotkania oraz wysłuchania pomeczowych opinii.

Stal Sanok pokonuje Cosmos Nowotaniec w meczu walki (SKRÓT MECZU, ZDJĘCIA)

NOWOTANIEC / PODKARPACIE. W meczu 6. kolejki rozgrywek IV ligi podkarpackiej Cosmos Nowotaniec podejmował na własnym stadionie Geo-Eko Ekoball Stal Sanok. Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych akcji spotkania oraz wysłuchania pomeczowych opinii.

Na Wierchy przyjeżdża przemyska „Barcelona”. W środę Stal Sanok zagra z Polonią

SANOK / PODKARPACIE. Piłkarska karuzela nie zwalnia tempa. W środę drużyna Geo-Eko Ekoball-u Stali Sanok podejmie Polonię Przemyśl. Początek spotkania o godzinie 17.00.

Cosmos Nowotaniec przegrywa z Sokołem Sieniawa i nadal pozostaje bez punktu (ZDJĘCIA)

NOWOTANIEC / PODKARPACIE. W meczu 4. kolejki IV ligi grupy podkarpackiej Cosmos Nowotaniec podejmował na własnym stadionie Sokoła Sieniawa. Gospodarze przegrali 0:1 i po czterech meczach pozostają z zerowym dorobkiem punktowym, zajmując ostatnie miejsce w tabeli. Prezentujemy fotorelację z tego pojedynku.

Stal Sanok na remis z Izolatorem

BOGUCHWAŁA / PODKARPACIE. Piłkarze Geo-Eko Ekoball-u Stali Sanok wywieźli z Boguchwały jeden punkt. Żółto-niebiescy zremisowali z miejscowym Izolatorem.